AJX-408-18
18 in (457.2 mm); Hex Shank, Round Collar; 13/16 in (20.6 mm) Body; 1 in (25.4 mm) Blade Width; Flat Chisel
Brand:
Ajax
SKU:
AJX-408-18
MPN:
408-18
SKU#:
AJX-408-18
UPC:
Dropship Item:
False
LTL - Freight Extra:
False
Special Order Items:
True
While Quantities Last:
stock-montreal:
0
stock-mississauga:
stock-edmonton:
In Stock:
Mississauga
In Stock:
Edmonton
25% Counter-Tariff Surcharge: